Generalforsamlingen
Innskytervalgte medlemmer
Navn Adresse Poststed Kommentar
Svein Lodve Sandblåst Stemnavegen 558 6444 Farstad Leder i generlforsamlingen
Arne Botten Øvre veg 80 6460 Eidsvåg i R Medlem i generalforsamlingen
Hans Kristian Hatle Nedre Haukåsvegen 81 6440 Elnesvågen Medlem i generalforsamlingen
Noralf Wadsten Hammervollhagen 20 6460 Eidsvåg i R Medlem i generalforsamlingen
Gunn Elisabeth Moen Myrbostadvegen 11 6440 Elnesvågen Medlem i generalforsamlingen
Ove Sandblåst Sandblåstvegen 62 6444 Farstad Medlem i generalforsamlingen
Jo-Petter Nerlandsrem Hustadvegen 374 6433 Hustad Medlem i generalforsamlingen
Magnhild Vågen Torget 47 6440 Elnesvågen Medlem i generalforsamlingen
Knut Arne Bugge Boggestranda 6460 Eidsvåg i R Varamedlem i generalforsamlingen
Daniel Frisvoll Bugge Hjellhammaren 5 6460 Eidsvåg i R Varamedlem i generalforsamlingen
Margaret Sandvik Sørsidevegen 492 6445 Malmefjorden Varamedlem i generalforsamlingen
Rolf Lange Gauprørvegen 151 6364 Vistdal Varamedlem i generalforsamlingen
Medlemmer fra egenkapitalbeviseierne
Navn Adresse Poststed Kommentar
Oskar Dag Sylte sen Eikremsvingen 1 6422 Molde Nestleder i generalforsamlingen
Magne Nauste Naustevegen 64 6470 Eresfjord Medlem i generalforsamlingen
Paul Gunder Groven Øvrebøen 15 6440 Elnesvågen Medlem i generalforsamlingen
Torstein Alstad Hammervollhagen 14 6460 Eidsvåg i R Medlem i generalforsamlingen
Leif Petter Gjerde Veljevegen 25 6415 Molde Medlem i generalforsamlingen
Else Karin Løkhaug Lerkevegen 26 6443 Tornes Medlem i generalforsamlingen
Olav Gjermundnes Langsetvegen 41 6460 Eidsvåg i R Medlem i generalforsamlingen
May Britt Helseth Vikavegen 165 6430 Bud Medlem i generalforsamlingen
Kjersti Dahl Remmagjerdet 2 6440 Elnesvågen Varamedlem i generalforsamlingen
Henning Kåre Øverås Pestuvegen 36 6470 Eresfjord Varamedlem i generalforsamlingen
Tor Gunnar Hansen Fasanvegen 15 6416 Molde Varamedlem i generalforsamlingen
Ansattevalgte medlemmer
Navn Adresse Poststed Kommentar
Bjørn Steinar Brubæk Nesjestranda 6456 Skåla Medlem i generalforsamlingen
Erlend Kåre Stubø Stubøvegen 145 6460 Eidsvåg i R Medlem i generalforsamlingen
Gunnhild Bergan-Skar Øyagata 21 6600 Sunndalsøra Medlem i generalforsamlingen
Sigbjørn Ørjavik Prestegårdskogen 15 6421 Molde Medlem i generalforsamlingen
Svein Trondsen Tornes Nedre 6443 Tornes Medlem i generalforsamlingen
Lill-Charlotte Hestad Prestegardsvegen 118 6430 Bud Medlem i generalforsamlingen
Rita Solheim Sunde Bergsetvegen 456 6430 Bud Varamedlem i generalforsamlingen
Rita Dyrseth Myren Robinsonmarka 31 6430 Bud Varamedlem i generalforsamlingen
Trygge Holten Litjbruvegen 69 6636 Angvik Varamedlem i generalforsamlingen
Kommunevalgte medlemmer og varamedlemmer
Navn Adresse Poststed Kommentar
Marie Olise Austad Myrsetvegen 20 6430 Bud Medlem i generalforsamlingen
Eva Solstad Alme Solbjørbakken 27 6460 Eidsvåg i R Medlem i generalforsamlingen
Henry Ståle Farstad 6444 Farstad Varamedlem i generalforsamlingen
Magny Torvik Svenslivegen 154 6460 Eidsvåg i R Varamedlem i generalforsamlingen
Styret
Navn Adresse Poststed Kommentar
Svein Atle Roset Stubøvegen 47 6460 Eidsvåg i R Styreleder
Lasse Iversen Tornesvegen 535 6443 Tornes Nestleder
Bente Aure Myrstad Nerlandsvegen 43 6416 Molde Styremedlem
Georg Inge Iversen Panzer Sørsidevegen 544 6445 Malmefjorden Styremedlem
Beathe Bakken Frænavegen 36 6415 Molde Styremedlem
Rigmor Hustad Holen Robinsonmarka 43 6430 Bud Styremedlem
Randi Havnes Kleivkroken 3 6443 Tornes Ansattes styremedlem
Berit Vold Eidem Sentervegen 20 6440 Elnesvågen Varamedlem i styret
Jan Erik Nerland Øvregardsvegen 56 6364 Vistdal Varamedlem i styret
Jon Arne Lyngstad Haugli Terrasse 16 6440 Elnesvågen Varamedlem i styret
Monica Solum Gammelsæter Haugsvingen 4 6440 Elnesvågen Ansattes varamedlem i styret
Solveig Myklebust Bugge 6460 Eidsvåg i R Ansattes observatør i styret
Erlend Kåre Stubø Stubøvegen 145 6460 Eidsvåg i R Ansattes varamedlem observatør i styret
Valgkomite for generalforsamlingen og kundevalgmøte
Navn Adresse Poststed Kommentar
Noralf Wadsten Hammervollhagen 20 6460 Eidsvåg i R Medlem innskytervalgt
Marie Olise Austad Myrsetvegen 20 6430 Bud Medlem kommunevalgt
Oskar Dag Sylte sen Eikremsvingen 1 6422 Molde Medlem egenkapitalbeviseierne - leder
Sigbjørn Ørjavik Prestegårdskogen 15 6421 Molde Medlem ansattevalgt
Hans Kristian Hatle Nedre Haukåsvegen 81 6440 Elnesvågen Varamedlem innskytervalgt
Eva Solstad Alme Solbjørbakken 27 6460 Eidsvåg i R Varamedlem kommunevalgt
Paul Gunder Groven Øvrebøen 15 6440 Elnesvågen Varamedlem egenkapitalbeviseierne
Bjørn Steinar Brubæk Nesjestranda 6456 Skåla Varamedlem ansattevalgt
Valgkomite for egenkapitalbeviseiernee
Navn Adresse Poststed Kommentar
Nils Berner Kvammen Tømmerveien 76 6445 Malmefjorden Medlem
Henning Kåre Øverås Pestuvegen 36 6470 Eresfjord Medlem
Kerstin V. Henøen Rygghaugvegen 23 6430 Bud Medlem
Hildegunn Moen Postboks 36 6447 Elnesvågen Varamedlem
Audhild Torjuul 6470 Eresfjord Varamedlem
Valgkomite for ansatte
Navn Adresse Poststed Kommentar
Anne Maridal Eidsvågvegen 138 6460 Eidsvåg i R Medlem
Hilde Marit Flønes Haukåslia 10a 6440 Elnesvågen Medlem
Hilde Moen Gautvik Myrbostadveien 23 6440 Elnesvågen Varamedlem